Chcete, aby Váš tínedžer trávil čas zmysluplne?

Stiahnite si zdarma e-Book

Teenager a hra na hudobný nástroj

+ videohodina zdarmaV MOJOM EBOOKU SA DOZVIETE

  • Prečo je práve vek tínedžera vhodný na začatie hry na hudobný nástroj. Ako sa v tomto veku deti rozhodujú pre nové koníčky a aktivity a ako to môže byť aj hra na hudobný nástroj.
  • Ako vnútorná motivácia a záujem o nové veci môže doviesť tínedžera ku hre na hudobný nástroj.
  • Ako môže spojenie s hudbou alebo hra na hudobný nástroj udržiavať duševné zdravie a pohodu nášho tínedžera.
  • Ako môže láskavý učebný štýl prispôsobený individuálnym potrebám doviesť nášho tínedžera k hre na hudobný nástroj.
  • DARČEK v e-maily 

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam.

Ludmilka je úžasná klavírní učitelka, která se řídí svým srdcem a potřebami svých žáků. Její eBook a metoda v něm popsaná, kterou používá ve svých klavírních hodinách pro každé dítě individuálně mě naprosto chytila za srdce. Rozhodně doporučuji přečíst, protože zde krásně popisuje svůj úžasný přístup k dětem a jejich potřebám.
Žaneta Hanelautorka projektu Žena v běhu, www.zanetahanel.cz
Přečetla jsem jedním dechem. Velmi mě zaujal inovativní přístup k výuce, lehkost, s jakou je kniha sepsaná a vůbec celý princip vyučování. Přesně v teenagerském věku jsem chodila do hodin hry na kytaru a vzdala to po 5 výukových hodinách, protože mi to prostě nedávalo to, co jsem čekala. Taktéž má kamarádka, ta se vzdala už po třetí hodině. Kéž bychom se někdy setkaly s tímto přístupem! Doba jde kupředu a je krásné číst, že jsou i učitelé, kteří s tou dobou jdou také. Rozhodně doporučuji eBook přečíst a těším se na další.
Jarča Tóthovaúčetní